4 Ekim 2018 Perşembe

danzon'dan bir kıyak :)

hayran olduğum şeyleri başkalarıyla paylaşmak için açmıştım bu blogu on yıl önce. sevdiklerimi, gördüklerimi başkalarının da görmesi ve tabii ki sevmesi beni her zaman mutlu etmiştir.

geçtiğimiz temmuz ayından beri tanztheater wuppertal pina bausch’un yönetim kademesinde yaşanan ve çocukluğumun “dallas”ının entrikalarını aratmayan talihsizliklerden dolayı, dimitris papaioannou’nun topluluk için yaptığı bu şahane işi bu sezondan sonra seyretme imkanı büyük ihtimalle olmayacak.

"seit sie"in üç turnesi kaldı: 
2019 temmuz’daki paris turnesinin biletleri tükeneli aylar oldu.  
2019 şubat ortasındaki londra turnesi için hala bilet var, ama malumunuz, döviz bu halde değilken bile, londra çoğumuz için sadece gösteri seyretmeye gitme amaçlı tercih edilesi bir destinasyon değildir.
2018 aralık’taki atina turnesi ise hem biletler daha satışa çıkmadığı hem de olabilecek en ekonomik bütçeye sahip olacağı için bizler için en uygun seçenek. pegasus’un atina biletleri hala çok hesaplı. turne tarihlerini henüz resmi olarak açıklamadılar ama özelden soran olursa kulağına fısıldayabilirim, ki uçak biletini ve kalacak yeri daha da geçe kalmadan ayarlayabilsin :) 

biraz da iştah kabartmak için art unlimited'in eylül 2018 sayısında çıkan yazımı paylaşıyorum:







5 yorum:

 1. Hay canına Danzon! Meşhur biri misin yoksa? Hopplaaa:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))) yok ya değilim, hiç değilim hem de!

   Sil
 2. Blogda müzik listesi vardı eskiden zevkle dinliyordum.Keşke tekrar paylaşsanız. -Nil

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet, ben de çok severek hazırlıyordum o kısmı, ancak uygulamada değişiklik veya iptal oldu sanırım şimdi tam hatırlamıyorum, çıkarmak zorunda kaldım. vaktim olursa araştırıyım, belki başka bir uygulama ekleyip tekrar öyle bir kısım açabilirim.
   sevgiler..

   Sil
 3. Çok güzel olur , teşekkürler.

  YanıtlaSil